Reference

Za více než sedmnáct let jsme realizovali mnoho zakázek pro firmy z různých oborů.
V ukázkách naši práce naleznete grafické návrhy, weby, 3D vizualizace i logotypy.

Co o nás řekli

Víme, že profesionální přístup a kvalitně odvedená práce je zárukou spokojeného zákazníka.

S prací pana Bednárka jsme spokojení. Rychle a ochotně nám vychází vstříc ať již s tvorbou nových stránek, grafikou, správou, nebo dobrou radou při dalším rozvoji našich online aktivit.

David Kubíček

Screen servis spol. s r.o.

Na základě dlouhodobé spolupráce se společností WSB a jmenovitě s panem Bednárkem mohu potvrdit maximální spokojenost. Naše spolupráce začala přes referenci našeho obchodního partnera a jsem rád, že služby WSB mohu i já dále jen doporučovat. Na spolupráci mě osobně baví profesionalita a lidskost jakou společnost WSB přistupuje ke svým zákazníkům. Vždy nám vyhověli a i když jsme někdy byli díky sezónním špičkám odsunuti na nejbližší volný termín, vždy jsme si rádi počkali. Stojí to za to. Pan Bednárek a jeho tým podávají profesionální služby, jak ve vývoji webových stránek, tak v oblasti grafiky, fotografování a zpracování 3D animací. Noční život a brzké ranní emaily nebyly překážkou v žádné naší společné komunikaci ba naopak výhodou, protože například při vývoji webových stránek máte prostor se zamyslet a udělat něco výjimečného. Děkuji a vážím si vzájemné spolupráce.

Rostislav Bořuta

Obchodní ředitel , GS Consulting a.s.

Se společností WSB, resp. s panem Bednárkem, spolupracujeme již velmi dlouho. Kromě webových stránek občanského sdružení ART 10, které vytvořil pan Bednárek pro manželku jednatele a jejího dlouholetého uměleckého kolegu, navrhnul a vyrobil také pro společnost Sollus s.r.o. pěkný moderní web. Jako jeho přednost považujeme především schopnost, rozklíčovat potřeby a přání náročného klienta, usměrnit, mnohdy nereálné nebo těžko realizovatelné nápady, a vytvořit vizuálně pěkný moderní web.

Miroslav Slouka

Jednatel, Sollus s.r.o.

Webové stránky

Ukázka grafiky webových stránek. Všechny návrhy jsou tvořeny na míru dle potřeb zákazníka, originální design. Grafika je tvořena tak aby se web dobře přizpůsobil různým uhlopříčkám (responzivita). Umíme navrhnout jak malé či středně velké weby tak grafiku pro sofistikované e-shopy.

Logotypy

Logotyp je originální grafický prvek, který jednoznačně identifikuje službu, produkt nebo společnost. I proto je návrh každého logotypu jedinečnou výzvou. Zde vám předkládáme grafické značky, které jsme vytvořili pro firmy z celé ČR.

3D vizualizace 

Představuje průřez naší tvorbou v oblastní 3D modelování. Umíme vytvořit jak jednoduché tak i fotorealistické modely. Všechny modely prochází i následným postprocessingem, aby zákazník obdržel výstup v maximálně kvalitě.

Vizitky

Ukázka navrhnutých vizitek, které jsme v průběhu let realizovali pro naše zákazníky.
Vizitky jsou většinou součástí širšího grafického zpracování firemní identity.

Maskoti

Jak se vám líbí námi navrhnutí 3D maskoti?
Vymodelované postavičky narigujeme do jakékoliv pózy a stejně tak je umíme rozpohybovat pro potřeby videa.  Chcete-li se o nabídce 3D maskotů dozvědět více, připravili jsme pro vás úzce zaměřený web s podrobnými informacemi. https://www.3dmaskoti.cz

Grafika na automobily

Na přání zákazníků připravuje i grafické návrhy pro polep automobilů. Samotný polep následně realizuje domluvený dodavatel.

pour féliciter

Pro naše zákazníky umíme vytvořit i originální vánoční PF. Námi navrhnutá PF jsou vždy jedinečná. PF tvoříme jak pro elektronickou distribucu, tak i klasické papírové v různých formátech.

autorské vizualizace

Autorská vizualizace je ukázka volnočasových kreativních aktivit v oblasti 3D modelování. Tímto vám chcete ukázat, že lze zhmotnit prakticky libovolný nápad. Fantazii se meze nekladou.

Naši zákazníci

Zde uvádíme zákazníky kteří využili naších služeb.

a mnoho dalších …