Reference

Za více než osmnáct let jsem realizoval značné množství zakázek pro firmy z různých oborů.
V ukázkách naleznete průřez mojí práce. Maskoti, weby, 3D vizualizace, logotypy a mnoho dalšího.
Grafiku vytvářím na základě konkrétního požadavku klienta.

Co o mne řekli

Vím, že profesionální přístup a kvalitně odvedená práce je zárukou spokojeného zákazníka.

S prací pana Bednárka jsme spokojení. Rychle a ochotně nám vychází vstříc ať již s tvorbou nových stránek, grafikou, správou, nebo dobrou radou při dalším rozvoji našich online aktivit.

David Kubíček

Screen servis spol. s r.o.

Na základě dlouhodobé spolupráce se společností WSB a jmenovitě s panem Bednárkem mohu potvrdit maximální spokojenost. Naše spolupráce začala přes referenci našeho obchodního partnera a jsem rád, že služby WSB mohu i já dále jen doporučovat. Na spolupráci mě osobně baví profesionalita a lidskost jakou společnost WSB přistupuje ke svým zákazníkům. Vždy nám vyhověli a i když jsme někdy byli díky sezónním špičkám odsunuti na nejbližší volný termín, vždy jsme si rádi počkali. Stojí to za to. Pan Bednárek a jeho tým podávají profesionální služby, jak ve vývoji webových stránek, tak v oblasti grafiky, fotografování a zpracování 3D animací. Noční život a brzké ranní emaily nebyly překážkou v žádné naší společné komunikaci ba naopak výhodou, protože například při vývoji webových stránek máte prostor se zamyslet a udělat něco výjimečného. Děkuji a vážím si vzájemné spolupráce.

Rostislav Bořuta

Obchodní ředitel , GS Consulting a.s.

Se společností WSB, resp. s panem Bednárkem, spolupracujeme již velmi dlouho. Kromě webových stránek občanského sdružení ART 10, které vytvořil pan Bednárek pro manželku jednatele a jejího dlouholetého uměleckého kolegu, navrhnul a vyrobil také pro společnost Sollus s.r.o. pěkný moderní web. Jako jeho přednost považujeme především schopnost, rozklíčovat potřeby a přání náročného klienta, usměrnit, mnohdy nereálné nebo těžko realizovatelné nápady, a vytvořit vizuálně pěkný moderní web.

Miroslav Slouka

Jednatel, Sollus s.r.o.

Webové stránky

Ukázka grafiky webových stránek. Všechny návrhy jsou tvořeny na míru dle potřeb zákazníka, originální design. Grafika je tvořena tak aby se web dobře přizpůsobil různým uhlopříčkám (responzivita). Umím navrhnout jak malé či středně velké weby tak grafiku pro sofistikované e-shopy.

Logotypy

Logotyp je originální grafický prvek, který jednoznačně identifikuje službu, produkt nebo společnost. I proto je návrh každého logotypu jedinečnou výzvou. Zde vám předkládám grafické značky, které jsem vytvořil pro firmy z celé ČR.

3D vizualizace 

Představuji průřez mojí tvorbou v oblastní 3D modelování. Umím vytvořit jak jednoduché tak i fotorealistické modely. Všechny modely prochází i následným postprocessingem, aby zákazník obdržel výstup v maximálně kvalitě.

Vizitky

Ukázka navrhnutých vizitek, které jsem v průběhu let realizoval pro moje zákazníky.
Vizitky jsou většinou součástí širšího grafického zpracování firemní identity.

Maskoti

Vymodelované postavičky nariguji do jakékoliv pózy a stejně tak je umím rozpohybovat pro potřeby videa.  Chcete-li se o nabídce 3D maskotů dozvědět více, připravil jsme pro vás úzce zaměřený web s podrobnými informacemi. https://www.3dmaskoti.cz

Grafika na automobily

Na přání zákazníků připravuji i grafické návrhy pro polep automobilů. Samotný polep následně realizuje domluvený dodavatel.

pour féliciter

Pro zákazníky umím vytvořit i originální vánoční PF. Mnou navrhnutá PF jsou vždy jedinečná. PF tvořím jak pro elektronickou distribucu, tak i klasické papírové v různých formátech.

roll-up

Navrhnu vám poutavé roll-up bannery v různých velikostech.

různé

Zde uvádím mix grafických prací. Billboardy, slohy a další různé tiskoviny.

video spoty

Ukázka animací vytvořené pomocí 3D technologie. Umím vymodelovat libovolné světy.
Zhmotnit jakoukoliv představu.

autorské vizualizace

Autorská vizualizace je ukázka volnočasových kreativních aktivit v oblasti 3D modelování.
Tímto vám chci ukázat, že lze zhmotnit prakticky libovolný nápad.
Fantazii se meze nekladou.

Naši zákazníci

Zde uvádím zákazníky kteří využili mých služeb.

a mnoho dalších …