Nabídka výroby Pour Féliciter

V posledních letech realizuji pro své zákazníky i grafiku pro vánoční přání. Umím připravit jak klasické papírové přání v různých formátech, tak i elektronické přání ve formátu HTML.
Grafiku vytvářím na základě konkrétního požadavku klienta. Vždy se tedy jedná o originální a jedinečné vánoční přání.

Animované PF

Ukázka animovaného vánočního přání.

Lze dodat v různých formátech, stopáži a to včetně ozvučení či dabingu.

S prací pana Bednárka jsme spokojení. Rychle a ochotně nám vychází vstříc ať již s tvorbou nových stránek, grafikou, správou, nebo dobrou radou při dalším rozvoji našich online aktivit.

David Kubíček

Screen servis spol. s r.o.

Na základě dlouhodobé spolupráce se společností WSB a jmenovitě s panem Bednárkem mohu potvrdit maximální spokojenost. Naše spolupráce začala přes referenci našeho obchodního partnera a jsem rád, že služby WSB mohu i já dále jen doporučovat. Na spolupráci mě osobně baví profesionalita a lidskost jakou společnost WSB přistupuje ke svým zákazníkům. Vždy nám vyhověli a i když jsme někdy byli díky sezónním špičkám odsunuti na nejbližší volný termín, vždy jsme si rádi počkali. Stojí to za to. Pan Bednárek a jeho tým podávají profesionální služby, jak ve vývoji webových stránek, tak v oblasti grafiky, fotografování a zpracování 3D animací. Noční život a brzké ranní emaily nebyly překážkou v žádné naší společné komunikaci ba naopak výhodou, protože například při vývoji webových stránek máte prostor se zamyslet a udělat něco výjimečného. Děkuji a vážím si vzájemné spolupráce.

Rostislav Bořuta

Obchodní ředitel , GS Consulting a.s.

Se společností WSB, resp. s panem Bednárkem, spolupracujeme již velmi dlouho. Kromě webových stránek občanského sdružení ART 10, které vytvořil pan Bednárek pro manželku jednatele a jejího dlouholetého uměleckého kolegu, navrhnul a vyrobil také pro společnost Sollus s.r.o. pěkný moderní web. Jako jeho přednost považujeme především schopnost, rozklíčovat potřeby a přání náročného klienta, usměrnit, mnohdy nereálné nebo těžko realizovatelné nápady, a vytvořit vizuálně pěkný moderní web.

Miroslav Slouka

Jednatel, Sollus s.r.o.

Naši zákazníci

Zde uvádím zákazníky kteří využili mých služeb.

a mnoho dalších …